Adam Dziuba obecnie jest uczniem klasy ósmej. Swoją karierę z Karate rozpoczął w wieku 6 lat w Inowrocławskim Klubie Kyokushin pod okiem trenera Shihana Daniela Gorczycy. Na treningi dojeżdża trzy razy w tygodniu. Od dziewiątego roku życia bierze udział w zawodach. Uczeń  na dzień dzisiejszy posiada 3kyu więc zostały mu tylko trzy egzaminy do mistrzowskiego czarnego pasa zwanego 1 dan.
Przedstawiamy najważniejsze z wielu osiągnięć młodego sportowca:

12.2021 3 miejsce w kumite- XXXVII Puchar Polski Kyokushin w Bydgoszczy,
05.2022 I miejsce - II Mistrzostwa Województwa Kujawsko Pomorskiego OZK- Chełmno,
11.2022 3 miejsce w kumite- V Wagowe Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin WKB Dębica,
03.2023 2 miejsce w kumite- Mistrzostwach Makroregionu Zachodniego i Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Karate Kyokushin w Kożuchowie,
05.2023 3 miejsce kumite VI Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin WKB Barcelona,
10.2023 2 miejsce kumite Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Karat Kyokushin Polskiego Związku Karate Wrocław,
11.2023 Udział IV Mistrzostwa Świata- - Aruehem KWF w Holandii.
Adam jest skromnym chłopakiem, który świetnie łączy swoją pasję jaką jest karate z nauką. Zawsze kończy klasy z wyróżnieniem.

Jego najnowszym sukcesem jest zdobycie I miejsce w Mistrzostwach Polski Polskiego Związku Karate Kontaktowego, które odbyły się 6 kwietnia br. w Kołobrzegu.

Adam – tak trzymaj!

Gratulujemy! Z niecierpliwością czekamy na kolejne zawody!