12.06.2023r. w naszej szkole odbył się koncert muzyczny dla Rodziców. Uczniowie klas 4a, 4b, 5a, 5b, 6b oraz 7 postanowili zrobić rodzicom miłą niespodziankę. Przygotowali piosenki o różnej tematyce, śpiewały całe klasy, jak też i były występy solowe. Wśród solistek usłyszeliśmy uczennice, które zajmowały wysokie miejsca w konkursach muzycznych jak Antonina Krenc z kl.7  i Marika Żywica z kl.8b oraz Lena Araszkiewicz i Adam Wojtczak z kl. 4a, były także osoby mające swój debiut – Yanina  Hocharova z kl.6 b.

Solo wystąpiła również Anna Jaskólska z kl.4b z zespołem. Usłyszeliśmy szkolny zespół muzyczny i gitarzystów, których ciągle przybywa: Marcelina Lewandowska, Maria Kulczycka i Paweł Fischer z kl. 6b oraz Jagna Horożaniecka, Aniela Kierzkowska i Agata Szafrańska z kl.5a. Nie zabrakło też fletów- na których klasa 7 przygotowała wiązankę utworów.

Cieszymy się, że Rodzice przybyli tak licznie, bo jak pisał Karol Szymanowski – próżne starania kompozytorów, gdy nie ma słuchaczy.

Koncert przygotowała nauczycielka muzyki pani Ewa Półtoranos.